| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti e adevarat ca se zice ca daca pana la 30 de ani nu ti-ai gasit iubirea deja nu o mai gasesti, ma refer la barbati

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o vorba din batrani.Dar nu e adevarata.Acum,daca nu iti place sa cauti compania cuiva, nu ai sa gasesti iubirea pana mori.Ai sa stai singur toata viata.

| sublime89 a răspuns:

Nu exista astfel de reguli.

| PedoBarbie a răspuns:

Prostii, domne'.

| pietrean a răspuns:

Barbat sau femeie, trebuie sa speri ca si peste 30 de ani, chiar si la 60 de ani, poti sa-ti gasesti iubirea, acea iubire adevarata, poate iubirea care nu ai realizat in tinerete cum ar trebui sa fie.Maturitatea,poate veni in ajutorul tau,ca sa realizezi ce este iubirea si ce este doar atractia fizica,obisnuinta intr-o "iubire". Atunci poti sa discerni mai bine,sa judeci mai bine(asta nu inseamna sa fii chitibusara, pretentioasa), daca acel om, este persoana care te completeaza, care este langa tine si la necaz si la bucurie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Nu e o regulă, doar că de la 30 de ani în sus e cam greu să mai fraiereşti pe cineva să se îndrăgostească de tine. laughing