| FetitzaDulcetzica a întrebat:

Cum definiti dRagOstea?

Răspuns Câştigător
| Heart99 a răspuns:

EL, ochi lui caprui si mari, numele lui ce rasare din orce idee, parul lui mereu aranjat ce trebuie ciufulit, mainile lui puternice ce te imbratiseaza de fiecare data, buzele lui rozalii si dulci ce le-ai manca cu privirea, zambetul lui rar si cald, seriozitatea lui, copilariile lui, pariurile pe care le pune cu tine si le pierde intentionat, momentul cand se prosteste pentru tine, cand desi ai gresit ca nici tu nu te-ai ierta EL te iarta, iubirea pe care ti-o poarta doar tie, faptul ca te vede cea mai frumoasa desi nu esti, momentul in care te tine de mana si nu i-ai mai da drumul, cand te saruta pe frunte si-ti spune cat de mult te iubeste, cand bate 2 km de drum doar ca sa te vad iar afara este un ger de zile mari,
Definitia dragostei este acel EL perfect cu o gramada de imperfectiuni
El...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interesul uman de a impartasi situatia materiala si cea carnala.

| madyddd a răspuns:

Ideea e sa o traiesti, nu s-o definesti!

| RAY a răspuns:

O slabiciune de care alti se pot folosi foarte bine

Răspuns utilizator avertizat
| ℓσяєภยş a răspuns:

Dragostea=sentiment de afectiune pentru cineva sau ceva

| AndreescuMMO a răspuns:

Dragostea este sentimentul care are cel mai mare impact asupra unui om!
este sentimentul pe care toti il cautam la cineva sau la ceva. cand ai dragoste, esti fericit, intelegator, rabdator, iertator.

| Yuuuuuki a răspuns:

Definitie - dRagOstea = Mergi la scoala si invata sa sCrY corect.

| Yuuuuuki a răspuns:

DRagOstea = invata sa ScrY

| FetitzaDulcetzica explică (pentru Yuuuuuki):

Hey am scris astfel deoarece nu-mi da dea voie sa scriu asa dragostea...mai bine tu ai trebui sa te inveti sa scrii..eu nu am scris cu dialecte sau alte greseli pursisimplu printre literele mici am pus si litere mari....si intelege ce inseamna greseala si ce nu

| FetitzaDulcetzica explică (pentru Yuuuuuki):

Si daca ceva nu te aranjeaza nu citi sau nu raspunde la intrebare