| BeautyTeacher a întrebat:

Cum deosebiti voi un tocilar de un elev obisnuit?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acel tocilar va deveni un CINEVA si are mai multe optiuni la gasirea unui loc de munca face foarte bine ca invata angro

| 4b a răspuns:

Tocilarii nu invata rational si + de asta toceala deuneaza grav sanatatiilaughing un elev silitor are note de la 1 la 10...frumos nu?tongue

| DenisaAbdn a răspuns:

Azi e zi libera. Tu stai pe TPU, el invata ca maine are teza. Bravo lui!

| DenisaAbdn a răspuns:

N-ai vazut diferenta in ce-am zis, nu? Ei, lasa...

Nu-s tocilara.

| xlmpq a răspuns:

Pai tocilaru invata cuvant cu cuvant si nu intelege nimic, iar a 2a zi uita
si un elev obisnuit citeste de cateva ori lectia si spune ce a retinut si intelege

| BeautyTeacher explică:

Mai stiu si eu ca acel tocilar va deveni un cineva si cacaturi din astea dar eu am pus o intrebare... daca nu stiti sa raspundeti nu mai raspundeti fratilor!

| BeautyTeacher explică:

Si apropo si voi astia care ati raspuns stati pe TPUrolling on the floornu numai eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocilarul invata totul motamo, cuvant cu cuvant fara sa inteleaga nimic. Elevul obisnuit intelege ce invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Un tocilar:
-invata muult, dar mecanic
-stie a doua zi lectia si peste 2 zile o uita complet
Un elev obisnuit:
-citeste lecti si si-o pune in cap sub propria lui schema nu cum e in caiet, iar rezultatul este simplu el a retinut lectia!

Bine sunt mai multe tipri de elevi, elevi buni(nu tocilari) si elevi problema! Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa.