| yuki a întrebat:

Cum devin expert TPU? la cate puncte si ce rank?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu există o regulă exactă, totul e după nişte criterii mai mult sau mai puţin subiective. De multe ori surprizele sunt mari, de aceea îmi place TPU.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Scrie cuvântul "expert" în caseta "Caută întrebări sau răspunsuri:", dă click pe "caută" şi vei vedea zeci de întrebări pe tema asta...

| Ana a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi foarte activa, sa ajuti multi oameni, iar dupa merit si rasplata.

| Kanghu a răspuns:

Expert nu devi cu punte si cu rank. Trebuie sa fii activ sa raspunzi cum poti mai mult, sa stai mult timp raspunzand pe TPU. Trebuie dupa aia da ai vreo cateva sute de raspunsuri si vreo 120 de raspunsuri castigatoare.