| VibeTrix a întrebat:

Cum e la facultatea de limbi străine?

27 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O sa simti placere si 'neplacere', dar asta depinde de tine, daca te pasioneaza sau nu.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Au cate o limba din fiecare acolo

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai in principiu sunt multe, multe limbi acolo.O sa ai parte de cateva daca mergi si tu.

| VibeTrix explică:

Mor laughing
Lasa-ma cu limbile straine...Eu ma refeream la alt ceva.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Ok,citeste raspunsul de mai sus atunci, ca sa simti placere laughing
App:La multi ani de 8 martie, dar bomboane nu primesti ca m-ai numit prost laughing

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

Oh Doamne.laughing
Multumesc
Ti-am spus sa mananci peste pentru ca ajuta la memorie.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Eu sunt peste, nu imi mananc semenii.Totusi,la ce am eu nevoie sa mananc peste, nu am uitat nimic.Adica eu asa imi amintesc, dar sa nu imi zici ca esti gravida si e al meu? laughing

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

Termina cu prostiile.
Ma enervezi laughing)))

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da-mi bomboane.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Iti dau.Am unele umplute cu verde de Paris si sunt delicioase, iti dau si tie o punga!

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ti le las tie. phbbbbt

| raMLesS a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Omule, are 13 ani, încetează să te mai dai la ea. e doar un copil, fă-ţi o prietenă reală sau eşti NoLife?

| VibeTrix explică (pentru raMLesS):

Bravo!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru raMLesS):

Ooooo,stai,ma dadeam la ea? Aoleu, si nici nu stiam. Eu credeam ca doar ma amuzam pe seama ei, dar tu, marele RamaLess, ai deslusit misterul.

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

RamaLess laughing))))))0

| VibeTrix explică:

Ce penibil esti laughing Pestele ajuta la memorie, mananca!

| VibeTrix explică:

Moare Raluca de ras! laughing))) rolling on the floor))

| VibeTrix explică:

Nu te supara Fabu. sad

| VibeTrix explică:

Chiar am ras cu lacrimi! rolling on the floor
Hai ca esti tare, bate palma.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Eu nu bat palma, ca nu am prietena (asa zice el dar sa il fereasca sfantul sa o cunoasca laughing ) si cine stie pe unde am pus mana. laughing

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

Unde ai pus mana man?

laughing)))))):odvmcidosnvfuid

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu iti pot spune, vorbim dupa 18 anisori ca ma duce asta la politie laughing

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

E na laughing))
Daca nu ai mancat peste. Ajuta la memorie, si nu mai aveai scapari de astea laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Mooor! Deci nu stiu care e faza cu nenorocitul ala de peste, dar eu nu mai mananc in viata mea asa ceva, la cat mi-ai facut creierii varza cu el. laughing

| VibeTrix explică (pentru FABULOSUL6000):

M-ai jignit! Sunt zodia peste!
laughing