| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai bine: faci totul pe rand sau faci ce-i mai usor, apoi ce-i mai dificil? laughing Nu stiu ce exemplu sa va dau, sper ca intelegeti oricum.

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Începi cu lucrurile mai uşoare, iar apoi treci la cele dificile.
Pa-pa.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Pasi de ex:
*la un test incepi cu ceea ce stii(usoare) si apioi treci la cele mai dificile
*la curatenie incepi cu ce este mai greu si apoi cand aproape ca esti mort de oboseala le faci pe cele mai usoare
P.S,:depinde de caz
care este cazul tau? big grin

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Eu fac totul pe rand...defapt depinde happy

| xesusn a răspuns:

Depinde de caz