| MrNuggets a întrebat:

Cum e posibil ca eu sa adresez pe acest site minunat o intrebare in legatura cu o nelamurire despre o colega putin "ciudata", iar in schimb in loc de seriozitate primesc raspunsuri in bataie de joc cum ca as dori doar sex, persoana respectiva fiind si premiata cu titul de "Campionul Zilei"? Ce fel de site e asta? Rog administratorul acestui site minunat sa ia masuri urgente, mi se pare inadmisibil sa primesc raspunsuri batjocoritoare in loc de ajutor. O seara minunata!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pur și simplu e posibil. Deci tu pui o întrebare legată de o nelămurire a ta. Caracterizezi pe cineva de pe site ca fiind ciudată, adică denigrezi. Și vrei neapărat răspunsuri care să te satisfacă pe tine, că dacă nu, e inadmisibil, adică tu nu admiți asta. Adică tu faci pe cineva de aici - ciudată- și apoi ai pretenții despre ceea ce ar trebui admis sau nu aici? Dar ce ar fi dacă ți-ai satisface pretențiile în altă parte, și ne-ai lăsa în pace! Dacă nu îți convine o conversație, poți să ignori acea persoană, să dai bloc. Dar, nu! Tu vrei să se ți se satisfacă fițele!

| relian a răspuns:

Site minunat laughing aia da minunatie.Cam asa is astia, campionul zilei, experet TPU le dau astia titluri de astea pompoase la toti analfabetii functionali, la toti habarnistii.

O seara minunata, asta parca era cintec, ceva de prin Basarabia nu?

Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman a răspuns:

Daca e Violeta e clara situația, nici nu e de mirare laughing

| MrNuggets explică (pentru 4evergentleman):

Este RAY

| 4evergentleman a răspuns (pentru MrNuggets):

Nu are rost sa pui la suflet totul, iei in calcul răspunsurile utile, civilizate și pe restul le ignori și dacă cineva tot îți răspunde în bătaie de joc ii dau block și aia e. Putini useri sunt pe aici seriosi.