| Yamx a întrebat:

Cum e progamul vostru in timpul saptamanii? Cat timp cititi/faceti teme/stati la calc...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am un program destul de încărcat, mă trezesc din viul nopții și mă culc în creierii nopții.
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Acum,în timpul vacanţei am un mini-program big grin.Mă culc în jur de 3-4 dimineaţa şi mă trezesc în jur de 12-1 după-amiaza.Mai înfulec ceva şi apoi ori citesc o carte,ori stau la pc, ori ies pe undeva cu prietenii.
Odată cu începerea şcolii, mini-programul meu se va transforma într-un program în toată regula.Mă voi culca în jur de 12-1 noaptea şi mă voi trezi la 8, mai rar la 9. Voi înfuleca ceva şi apoi mă voi pune pe învăţat. Apoi voi merge la şcoală, voi ajunge acasă pe la 8, voi mânca, îmi voi face temele, voi sta la pc şi la tv şi apoi la somn -.-.

| anss23 a răspuns:

Pai dimineata am ore de la opt pana la 1 sau 2-2 jumate(da, uneori am 8 orecrying),cand ma intorc acasa imi fac temele, apoi mananc ceva, mai ma uit la televizor si seara stau mai mult la calculator.De citit nu prea citesc decat in week-end-uri.laughing

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pai
trezirea la 7
imbracat spalat frezat machiat
scoala pana la 1
dansuri pana pe la 4
ajung acasa rupta deschid pc ul in timpul ala mananc ceva daca mi-e foame
coregrafii pentru a doua zi stres nervi vanatai
citesc de 2 3 ori daca am ceva pentru a doua zi la scoala
si pat frate!

| DaNaDoT a răspuns:

Pai nu prea am unul. Totul vine de la sine. In functie de cate teme am, atat dureaza, cititul mai putin din pacateblushing si PC-ul in restul timului.

| sebastyancuidiny a răspuns:

Ma trezesc la 5:25AM.
-5.30 plec la bazin.
-ajung 6:30, la 7 incep antrenamentul
-la 9 termin, ma imbrac.
-9:30 plec spre scoala impreuna cu colegii de echipa, unde pierdem timpu la scoala pana la 11:20.
-11:20 to 14/15:20 ore ( 3 sau 4 ore depinde de zi. )
-pierdere de timp prin oras pana la ora 20:00, antrenament iar.
-termin 21:30
-ajuns acasa 22:30
-23:00 mancat, spalat
-23:05 to 00:30 pc / tv
-01:00 culcat, lesinat
-program de zombie.