| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vă place să fiți persoane active îndiferent că sunteți în timpul săptămânii sau în weekend, să plecați mereu de acasă, să fiți angrenați într-o activitate etc. Sau vă place să stați, să vă odihniți, să nu faceți nimic, indiferent de starea voastră, de temperamentul vostru?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu sant activ nu imi mentin postul de munca si nu am din ce trai

| Anonimuserr a răspuns (pentru mgtow):

What about weekend?

| mgtow a răspuns (pentru Anonimuserr):

My job as a bus driver doesn`t have a normal program. I`m working in shifts and sometimes I must to work in weekend then I have free days in worker days like monday - tuesday, etc. For me is good to work in this situation

| RAY a răspuns:

Da,ma bucur cand descopar ceva nou mereu cand am ceva de facut indiferent cand

| laury24 a răspuns:

Sa ma odihnesc, asa sunt eu happy