| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA!
Cei care stati in internate in timpul saptamanii din cauza scolii... Va lasa sa iesiti dupa-masa in parc sau sa faceti ce vreti? Cum e acolo? Sau sunteti inchisi acolo? Care sunt regulile?
Dar cu dorul de acasa cum stati, e greu?

1 răspuns:
| adolescenta258 a răspuns:

Buna.Eu stau in internat deja de doi ani. Daca te lasa sa iesi sau nu din internat asta depinde de regulile internatului de exemplu eu pot sa ies marti si joi, sunt unii de la alte internate care ies in fiecare zi cu conditia ca la 8 sau nu stiu ora care o stabilesc ei sa fie in internat. Daca am de mers undeva pot sa ies si in celelate zi.Eu merg acasa doar in vacanta in rest stau aici in internat si deja m-am obisnuit fara ei.Sa recunosc mi-e door de ei dar nu mor de dor. happy Tu daca o sa mergi in weekend acasa o sa iti fie mult mai bine :p