| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa zbori cu avionul?(eu stiu cum e, dar vreau sa aud si parerile voastre).

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

PoneiulTroian, tocmai ne-ai prezentat un scenariu perfect de film de groază. laughing Dacă e unul inspirat din fapte reale, nu te invidiez.

SweatGirl, cu cât mai scurt şi rar, cu atât mai bine.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din punctul meu de vedere, zborul este cea mai bună metodă de călătorit. Când vine vorba de lejeritate, relaxare, servicii etc., avionul nici nu se compară cu alte mijloace de transport cum ar fi trenul, autobuzul, vaporul. În plus, nu ai rău de mers ca şi în celelalte cazuri. Singurele lucruri pe care o persoană le-ar putea considera incomode sunt senzaţia de la decolare şi aterizare (gol în stomac, fix ca în lift) şi faptul că uneori ţi se mai pot înfunda urechile datorită altitudinii.
În afară de asta, nu văd ce ai putea avea de reproşat. Mâncarea este super ok, personalul e amabil, ai televizor, reviste, poţi să dormi, să arunci o privire pe geam să observi o privelişte deosebită.
Chiar recomand.

| tabittha a răspuns:

Foarte frumos, dar daca stii cum e, de ce mai intrebi? Sa te lauzi?

| chokingvictim a răspuns:

Inaltator