| RAY a întrebat:

Cum e viata ta? Cum te descurci? Esti bine? Ce planuri de viitor ai?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 planuri mai am in cap, situatia imobiliara si bmw-ul. Vor vedea cei care credeau ca sant fraier si nu ma descurc in viata cu casa mare si frumoasa + bmw nou nout care ei nu si.l permit 0 km (in afara de 8 - 6km) care e in test inainte de a scoate masina din fabrica. Daca nu mor in 10 ani promit ca voi face un video cu masina si casa, ca sa vada romanii cum romanii plecati din tara strang bani ca sa isi faca un rost decent in Romania.

| Freya1 a răspuns:

Vreau sa imi renovez casa bunici, daca nu pot sa iau alta si sa fac un copil.Sa traiesc un trai normal si decent si sa imi tin cat pot de mult familia unită, nu vreau sa ne destrame bani sau sa suferim de pe urma lor.Singurul meu plan de viitor este un trai decent.
Momentan stau greu din pun de vedere financiar ai asta deja începe să mă afecteze din punct de vedere psihic si chiar emotional.

| RAY explică (pentru Freya1):

Cu piciorul?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Sunt bine cu el, am vorbit cu un medic de la Bucuresti pe parcurs si mi-a explicat toate manifestările si am descoperit inainte sa mai merg la controale ca a fost o chestiie la menisc ce nu e chiar atat de periculoasă, doar ca oricum genunchi mei sunt sensibili si nu am voie sa fac anumite chestii daca nu vreau sa ma operez.
Nu ma mai dor, merg ok doar ca trebuie sa ii menajez destul de mult.

| RAY explică (pentru Freya1):

De lucrat poti?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Momentan nu lucrez.Dar daca gasesc ceva in care sa nu depun mult efort, sau sa stau jos ma descurc.

| Endoryus a răspuns:

Sunt sanatos. Muncesc. Ma axez pe munca. Contul in banca in ultimul an s-a dus la fund asa ca trebuie ridicat la loc.

| AndaAlexandra a răspuns:

În momentul de față, sunt bine. M-am ascuns de prea multă vreme în spatele acestei expresii "sunt bine", până acum ceva timp. Am fost jos și m-am ridicat. Am fost singura și deși așa sunt și acum, vad altfel lucrurile.
Am multe planuri. Multe din ele s-au și împlinit.
Sper ca și tu să fi bine și că planurile tale se vor împlini curând.
?