| RAY a întrebat:

Ce planuri de viitor ai?

52 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Simplist spus "to be of service". Aș vrea să nu îmi pierd timpul cu lucruri pe care le poate face oricine în locul meu. Vreau să fac acel lucru pe care sunt menit să îl fac: o diferență. Să călătoresc prin toată lumea, să cunosc oameni din toate culturile, să îmi înving toate fricile, să țin conferințe și să educ, să alin, să iubesc.

| Drimmero a răspuns:

Sa am liniste, atat imi doresc in orice as face, liniste sa am!

| RAY explică (pentru Drimmero):

De exemplu eu vreau sa imi cumpar un smartphone si sa slabesc si sa cumpar haine, la asta ma gandesc ca si eu vreau liniste

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca ai liniste,, le ai pe toate.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Zimi un telefon nou nu o sa isi cumperi? haine? un nou sapun? sampon? mancare? de astea vreau exemplu vreau sa vad ce isi doresti

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Parca zici că sunt zâna zânelor laughing arat ca o persoana normala.
Hihi devil găsesc eu, nu-i bai!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Hai ma serios ce isi doresti fata, ce planuri ai de viata

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Sa evoluez pe toate planurile, Ray! Am nevoie doar de ambiție și răbdare.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Multa bafta draga mea, planul meu pe noaptea asta e sa fac sex la telefon haaaaaaaa

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ti-am zis, e a 3-a oara cand aduc linistea in discutie, e cel mai important element pe care il vreau in viata mea, lucrurile materiale nu-mi aduc fericirea, ele raman doar obiecte care mai mult aduc plictiseala.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu nu isi doresti nimic material ok, nu vad cum poti trai, eu din astea vad ca pe un scop, mereu am ceve de facut, imi fac mici scopuri ca sa am ce imi doresc

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stii de ce nu-mi doresc nimic material? Pentru ca deja am parte de ele, cum ai zis tu de sapun, mancare, telefon sau ce ai zis mai sus)))) deja le am, le folosesc.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Mersi la fel!
Pai și ce mai aștepți? Ieși la atac laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu stiu pe care sa o atac, am ramas fara fete in lista prieteniei de cand am spus ca vreau sex haaaaaaaaaaa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing)) char și așa, asalteaza-le, Ray!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu ma ucide ai s8?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu conteaza ce telefon am, e un simplu telefon de care ma folosesc sa trimit mesaje sau sa sun, nimic mai mult, uneori mai stau pe Youtube cand nu pot sa dorm.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Numai merge omegle sys, aici numa fete sfante sunt care vor nunta, relatie, printi frumosi

| RAY explică (pentru Drimmero):

Saracie haaaaaaaaaaaa

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce sa fac si eu, Ray? M-am nascut amarat, mor amarat!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Las ca ai o iubita frumoasa, esti bogat in iubire omule

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor) oameni ideali straight face ce poți să ceri mai mult de atât? Tinder ai incercat?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De-ar fi asa cum zici tu...de nu as avea o viata perfecta.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Surioara acolo cere poze cu mine plus ca nu caut nimic real, asa de distractie dar mai bine un filme pentru adulti, nu vreau sa le duc in pacat pe astea sfante

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Draga ele cauta baieti frumosi, bogati, creduli incat sa le creada ca sunt serioase

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor of, Doamne!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu rade ca e trist, pentru ca sa am iubita trebuie sa devin femeie ca sa le inteleg ca nu pot sa le inteleg sincer

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

'femeile se înțeleg între ele si de aceea nu se suporta'
Nu îți mai dori sa ne înțelegi laughing

| T0T a răspuns:

Să răstorn regimul nord coreean.

| Freya1 a răspuns:

Loc de munca stabil, casa mea, o persoana alaturi, un copil si probabil sa imi deschid o afacere pana la urma

| Nemessys a răspuns:

Sa treaca timpul mai repede, sa dau simulari, sa vad ce trebuie corectat la mine, sa invat pentru bac, sa dau nenorocitul ala de bac, sa plec la facultate... si in timpul asta sau dupa asta, poate-mi gasesc si eu pe cineva straight face mda. o sa am nevoie de mult noroc la faza asta rolling on the floor. A da si sa ma mut singur! :@ Nu mai suport sa stau aici.

Si nu, nu pot sa ma bucur de prezent.

| GoldenZenith a răspuns:

Sa agăț o gagică.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Cool plan, multa bafta la cum arati nu va fi o problema fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin programator ...pe la 16 ani deja sa fac bani.
Duamne ajutha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin spion

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa ma spionezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da laughing ai ghicit vreau sa te spionez.Si nu stiu ce e asa de amuzant in raspunsul meu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Abia astept sa ma spionezi mai ales noaptea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sa inteleg ca ne vedem noaptea asta...asa ca sa incep sa fac practica.Nu-ti fa griji, n-o sa te trezesc, o sa-ti las un mesaj:Zoey a fost aici

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect,practica numa noaptea se face cu mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu ai zis ca abia astepti sa te spionez noaptealaughingeu doar iti fac pe plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dau cu demisia in cap sefului meulaughing

Sa merg in vegas

Sa il duc si pe Drimmero in Londrahappy

Sa imi iau un catel

laughing) Tu ce planuri ai?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Multe,sa te cunosc pe tine, sa te conving sa te mariti cu mine, sa slabesc, haine, s8

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Un cățel nu vrei?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,acum scriu o poveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi trag un glont in cap

| 1231242 a răspuns:

Sa ma mastu rbez de 30 de ori per day.

| RAY explică (pentru 1231242):

Super,multa bafta

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

Gs

Răspuns utilizator avertizat
| GoldandSilver a răspuns:

Sa fiu si sa ma mentin fericit!