| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri de viitor ai, pentru viata de apoi?

14 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cat mai mult vin fiert. thinking

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Daaaaaaa doaaaamneeeeeeeeeee! big grin

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu sa ne dea vin fiert?
Asa nu mai primim niciodata laughing

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Baga-mi-as... Am uitat sa pun ghilimelele de rigoare big grin
Dar n-o sa uit a-mi pune iar azi schiurile in picioarewinking
P.P. Sa vezi ce merge vinul ala, dupawinking

| Purgatoriu a răspuns:

Sper sa devin o fantoma si sa terorizez oameniitongue.

| ICanSeeAll a răspuns:

Planuri pentru viata de apoi?

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| anyia a răspuns:

Nene, imi imaginez ce debit trebuie sa aiba cele 300 de butoaie cu bere ca sa-ti ajunga...o vesniciewinking Totusi, n-o sa te plictisesti doar cu AC/DC si bautura?

| MoneyMoney a răspuns:

Eu NU am planuri pentru 2012 tongue si tu-mi ceri pentru viata de apoi!?!? Poate cel mult o FUNDA primita de la tinewinking

| anonim_4396 explică (pentru MoneyMoney):

Da-le dracu' de funde, doar nu esti vreo pitzy! laughing

| MoneyMoney a răspuns:

Pai ce tu ai planuri pentru viata de dupa!?!?!

| anonim_4396 explică (pentru MoneyMoney):

Am, ce pana mea! AC/DC, si vreo 300 de butoaie cu bere buna. Femeile vin singure, am vorbit eu cu elewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... depinde unde veo ajunge, in rai sau in iad. Daca voi ajunge in iad, voi regreta asta extrem de mult timp, si voi incerca sa devin mai buna... iar, daca voi ajunge in rai, ii voi veghea pe toti oamenii si ma voi ruga pentru ei (doar pentru cei buni), iar, pentru cei care fac multe rele, ma voi ruga sa se schimbe, sau sa fie pedepsiti! Cam asta as face eu, mi-as propune sa ajung in rai si voi face tot ce e posibil pentru a ajunge acolo.

| Purgatoriu a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu are grija si de cei rai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma face sa rad, ca am buzele crapate laughing