| anonim_4396 a întrebat:

Cum e vremea acolo la voi? Aici e tare urat si uneori ploua...Este si polei... o vreme de stat in casa mai mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ploua, si este ploei, ploua si ma intristez, mie imi place sa fie soare, cald, flori, mai astept un pic si stiu ca va fi vreme buna, cat despre statul in casa poti sta fara probleme daca ai pe cineva dragwinking

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ploua, bate vantul, frig, polei, avem parte de o iarna foarte capricioasa. Dar sa speram ca o sa vina primavara si natura va fi mai darnica cu noi, soarele va straluci din nou.

| Hombre a răspuns:

Urata, bate vatul, nori, toata ziua cer plumburiu, trist. Vreau soare vreau macar o raza de soare nu am mai vazut de mult o raza de soare.Teleoeman.Sa auzim de bine.

| Marii a răspuns:

Ca temperatura e destul de bine, incepe sa se incalzeasca, dar e o flescaiala de toata frumusetea, mai mult inoti decat mergi. - salutari de la malul marii. happy

| TheToxicNightmare a răspuns:

Inundati, inundati si iar inundati, de cod galben. O vreme urata si la noi.crying

| andreea7520 a răspuns:

Naşpa sad

| IuliaAle a răspuns:

In Brasov este caldut, au fost in jur de 6-8 grade pe la amiaza. Zapada s-a topit, partia este praf laughing. soselele cam la fel. Eh, primavara se apropie! Mi'au rasarit primii ghiocei in curte. happy

| moftuliki a răspuns:

Si la mine e urat plua e polei zapada o groaza sad da na e iarna asa e iarna happy

| unu a răspuns:

S-a topit zapada si au aparut pe strazi o gramada de c de caine din 10 in 10 metri. N-am mai vazut asa ceva. Tara de "iubitori" (nesimtiti) de caini...