| Adredemesconf a întrebat:

Cum este pentru voi o zi de scoala? Ma refer cum va organizati timpul, de dimineata pana seara?

Mersi de raspunsuri happy.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pana anul asta era bine, adica ma trezeam la 7, la 8 eram la scoala, la 2 acasa.Mancam,ma bagam la calculator,faceam ce trebuia pe-acasa,apoi scriam,apoi iar calculator pana seara tarziu.
Acum o sa fie mai nasol,o sa fac dupa-masa, cat de organizare, habar n-am.Haotica oricum.

2 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Pai la mine e cam asa:
Pe la ora 8 ma trezeam (ca la 9 trebuia sa fiu la scoala), ma aranjam si plecam...Pana la ora 2, scoala! Ajungeam acasa si mancam apoi dormeam (doar cand eram foarte obosita). Imi faceam apoi temele! Daca aveam timp mai ieseam si afara!
Foaie verde si-o lalea...si ti-am spus povestea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă trezesc cu o oră înainte de a pleca la şcoală, apoi când ajung acasă mai stau o oră, două şi încep temele (în jur de ora 15:00). Apoi depinde dacă mai intervine ceva.