| anku_4913 a întrebat:

Cum fac legatura intre radoicasetofon sony xr-3753 si boxele auto? Ma refer la fire. :-D Cum le leg?

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

De obicei vine cu mufe pe care trebuie doar sa le conectezi. DIN2 sau euro2, nu mai stiu cum se cheama. Depinde si pe ce masina vrei sa il pui, ca daca este un model mai vechi, va trebui sa ceri ajutorul unui electrician auto. E mai sigur asa decat sa arzi ceva si sa te coste de 10 ori mai mult happy