| Adyspeed a întrebat:

Cum fac sa dau paste la ceva pe net sa downloadez pe telefon. exemplu vreau sa iau un text de pe net sa il copiez si sa ii dau undeva paste sa il descarc in telefon. imi merg site-uri html deci pot accesa orice site. funda

1 răspuns:
| nikappa a răspuns:

Pai ar trebui sa poti selecta respectivul text mai ales daca ai telefon cu touchscreen de exemplu la un Nokia 5280 selectezi textul si tii apasat pe el (text) pe ecran si iti apare copy dai copy apoi dai la mesaje si dai paste acolo salvezi sms si dupa ar trebui sa il dai dar depinde ce telefon ai tu