| Sergynyo a întrebat:

Salut, cine imi poate spune cum sa copiez un text de pe un catalog online? ca nu merge cu click dreapta si copy si nu pot nici sa-l downloadez il pot doar deschide si citi ca o carte. e ceva de genu ca aici pe site unde scrie " pune intrebarea ta aici" pe fundal verde, nu poti sa copiezi textul ala... multumesc

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da-i disable la Java in browser si o sa poti!

| Sergynyo explică (pentru K0sti):

I-am dat dar nu merge, daca ii dau disable nu se mai incarca catalogul, mai exact asta http://issuu.com/contrast_impex/docs/catalog_germaine_online_2012/1

| K0sti a răspuns (pentru Sergynyo):

Pai dupa cate vezi e facut in flash, asa ca nu prea poti!