| Tonyy25 a întrebat:

Recent mi-am pus ochelari permanenți doar ca este o singura problema. Se aburesc din cauza mastii. Exista vreo solutie sa nu sa se mai abureasca? Am folosit si o solutie de dezaburire dar mai mult imi murdăresc lentilele.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La noapte, la ora 0:00 arunci masca si gata. Cand era cu masca o trageam mai sus pe nas si ochelarii mai jos. Asa nu se abureau.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa ca de maine, cel putin in aer liber, nu vei mai purta masca.

| Tonyy25 explică (pentru darrio2007):

Fix la asta ma gandeam dupa ce am postat intrebarea? Problema este ca eu stau foarte mult la facultate si nu as da masca jos.