| ciuciualexandru a întrebat:

Cum fac sa primesc laptop gratis?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

După ce îi va câștiga de unul singur, prin muncă și "sudoare", nu-i va mai trebui laptop. Se va gândi să-i investească in altceva.
Tu ai văzut filmul Two Bits cu Al Pacino?
https://www.cinemagia.ro/filme/two-bits-o-zi-de-neuitat-13709/
Ei bine, sfaturile pe care le-ai dat, mi-au amintit de acest superb film.

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti elev sau student, venitul pe membru de familie este sub 150 lei lunar si nici un frate/sora n-a beneficiat poti obtine laptopul prin programul Euro 200, in baza legii nr.269/2004, cu md. si compl. ulterioare.

| darrio2007 a răspuns:

Cand vei ajunge vreo vedeta poate vei primi.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Pana atunci ciuciualexandru.

| cristi202 a răspuns:

1) Te duci si muncesti cateva luni ceva serios.
2) Economisesti ce ai cistigat
3) Uiti tot ce ai facut
4) Te duci cu ce ai economisit si iti iei laptop. Va fi ca si cand l-ai primit gratis. happy

| cristi202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Da,e cit se poate de adevarat ce zici.

Multumesc pentru sugestie. Chiar acum am sa caut filmul si am sa-l urmaresc. Dar sunt sigur ca e extraordinar, odata ce e cu Al Pacino. Nu stiu sa fi vazut vreun film prost cu el.

| floresdemayo a răspuns (pentru cristi202):

După ce îi va câștiga de unul singur, prin muncă și "sudoare", nu-i va mai trebui laptop. Se va gândi să-i investească in altceva.
Tu ai văzut filmul Two Bits cu Al Pacino?
https://www.cinemagia.ro/filme/two-bits-o-zi-de-neuitat-13709/
Ei bine, sfaturile pe care le-ai dat, mi-au amintit de acest superb film.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să îl primești gratis. Nu mai visa degeaba laughing
Ori îl primești de la părinți ori muncești pentru a-ți cumpăra unul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeush):

De la parinti e gratis. Ha, ha!

| Andreeush a răspuns (pentru darrio2007):

E gratis pentru el dar părinții sunt cei care munces pentru ai cumpăra lui.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeush):

Chiar nu stiam asta. Mersi!

| cristi202 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e, pentru ca pentru asta trebuie sa investeasca, sa fie baiat cuminte. happy

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ahahahahahahaha!

| Silwian a răspuns:

Cred Ca iti faci abonament la Vodafone!