| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa primesc laptop nou la garantie?

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Mergi la un electronist si il face ei sa iei Altul nou scurt circuit cevawinking ce nu se ma poate face si iti vei primi unul nou... eu asa am facut si am zis ca la mine in zona ia curentu des... si de la aia e posibil tensiunea etc happy succes

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Vorbesti cu mama, tata! primesti unul nou de ziua ta!

| VIP3r a răspuns:

Clientul cere respect dar de oferit... altadata.

Nu te apuca sa faci prostii din astea, daca ai laptopul inca in garantie inseamna ca nu l-ai cumparat de mult, crezi ca unul nou va fi mai bun ca asta?
Daca nu ai fost tu responsabil sa ai grija de el si acum arata... deplorabil este strict problema ta, cumpara o carcasa dar nu fa lucruri de genul.

| mihaicaulea a răspuns:

Nu știu cine e mai tâmpit: cel care a întrebat, sau cel care a răspuns deja? Cum frate să faci așa ceva?! Da' tu ești mai cu moț să meriți unul nou?! Se strică, îl repară la garanție dacă merită și nu l-ai bulit tu. Dacă nu se mai poate repara, ți-l înlocuiește... Dar să întrebi așa ceva mi se pare o adevărată nesimțire. Cică să respecți clientul... Nu mai bine îl scuipi în ochi și-i dai cu laptopul de cap?!

| VIP3r a răspuns (pentru mihaicaulea):

Mi-a placut raspunsul tau, in fond asa e laughing