| Yukiee a întrebat:

Pt o cina romantica ce s-ar preta sa gatesc? In afara de paste si fructe de mare. As vrea ceva usor, gustos si aspectuos. M-ar ajuta si ceva siteuri interesante cu retete pe care nu le gatesti prea des. Merciii!

12 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Poate lui i-ar placea ce o sa-i oferi dupa cinasmug
Tare faza cu sobolanul mort laughing si oarecum. dulcelaughing

| Shatteredx a răspuns:

Sincer, daca mi-ar pregati prietena-mea ceva, as manca si de-ar fi un sobolan mort. Oricum trebuie sa-i gatesti ceea ce tu crezi ca i-ar placea. Degeaba ii gatesti supa de morcovi daca el are alergie la morcovi si ii vine sa vomite de la supa.
Ca sa-ti faci o idee, uita-te aici, arata destul de bine, adica mie-mi vine s-o mananc prin monitor :))
http://gospodini.blogspot.com/......ntica.html

| Yukiee explică (pentru Shatteredx):

Gusturile nu se discuta, dar nu crezi ca o cina romantica inseamna putin mai mult decat 2 masline intr-un bol si 2 morcovi intr-o lipie? PS: Draguta partea cu sobolanul mort laughing

| Shatteredx a răspuns (pentru Shatteredx):

Dar acoperi cu ceva, il legi cu fundita la ochi si il conduci la masa...il dezlegi si spui..surprizaaa!

| Yukiee explică (pentru Shatteredx):

Iti dai seama ce surpriza de proportii ar fi. El lesinat pe sub masa si eu apeland 112 laughing

| Shatteredx a răspuns (pentru Yukiee):

Nu stiu, eu as manca!

| zahy a răspuns:

Mai la mancare nu stiu ce sa zic, dar zici romantica cu siguranta dupa cina ar fi foarte bine sa prepari un Tiramisu pentru putina energie.

| frikk a răspuns:

Otravă! pofta BUNă rolling on the floor))))

| Yukiee explică (pentru frikk):

Stii vorba aia: daca taceai, filosof ramaneai!

| frikk a răspuns (pentru Yukiee):

Este?
rolling on the floor)))) ce-ar fi voi 2 sa nu mancati rolling on the floor))) nimic si sa va culcati a? ce mai atata agitatie pentru o simpla masa care nu ajunge decat intr-o singură "directie" burtawinking

| Alecsa90 a răspuns:

Incearca Teo's kitchen, eu de acolo ma inspir! Succeswinking