| mia100خوبصورت a întrebat:

Un raspuns dupa ce il sterg, va arata ca e postat de un anonim?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă va fi votat de cineva şi după îl vei şterge din profilul tău, da, va apărea pe site ca fiind postat de anonim.
Însă dacă nu a fost evaluat, va dispărea de tot de pe site (nu ştiu de ce, dar am observat că aşa operează programul responsabil cu ştergerea/anonimizarea postărilor).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu...atat timp cat nu ai n imic de ascuns/cauti ajutor/oferi ajutor/ de ce sa fii anonom? poti folosi un nume fictiv.
O seara bunahappy

| onasis1961 a răspuns:

Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.

| alexs99 a răspuns:

Da,postarile sterse vor aparea ulterior pe site ca fiind anonime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Nu se poate. Mai multe poți citi aici
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#30
Sper că te am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu va arata!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#30
Te pup!