| mateielisey a întrebat:

Cum imi dau eu seama daca la calcu meu slotu de la placa video e ddr2 sau ddr3.Am un dell GX620 si nu-s exact ce sa cumpar. Care e mai buna. Ms!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este DDR 2 la tine!

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut/bună.Ai confundat sloturile între ele, cele de care zici DDR3 şi DDR2 sunt memori/plăcuţe de ram.Placa video este cu totul altceva. Dacă am ghicit şi te refereai la memoria ramului trebuie să alegi DDR2, acest model ţi se potriveşte dacă nu ai mai schimbat placa de bază.Am găsit ieftin plus că aici ai şi livrare gratuită: http://j.mp/e6y7Bc.Sper să-ţi fi fost de folos, o zi bună.