| Lavinateen123 a întrebat:

Cum imi fac prieteni pe TPU? Ofer funda si la cel mai mic raspuns.

Răspuns Câştigător
| Didishorr a răspuns:

Buna.
Eu zic ca inainte sa ceri pe cineva ca prieten sa te uiti la raspunsuri lui si la oracolul lui. Apoi daca ai vazut ca ai ceva in comun cu el te duci la profilul lui si acolo o sa-ti arate un dreptunghi in care scrie "Adauga ca prieten" tu dai acolo si gata. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa.

8 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Eu zic sa te uiti un pic peste raspunsurile fiecaruia si daca vezi ca ai ceva in comun poti sa dai cerere dupa cum ti-a spus RAY23TM

| RAY a răspuns:

Vezi la profil cuiva dai prieten dai o cere acolo

| OnuOnulică a răspuns:

Eu pot fi prietenu tau.
Dar daca vrei mai multi intra pe profilu fiecaruia si dai cerere.

| MskDesign a răspuns:

Trebuie sa fii sociabila, sa iti gasesti puncte comune cu utilizatorii, si pe cei care crezi ca iti pot fi prieteni, le poti da cerere, dar nu este 100% ca acestia din urma vor accepta.Succes!

| Iunona a răspuns:

Vrei sa fim prietene?batting eyelashes

| Lavinateen123 explică (pentru Iunona):

Da!

| Iunona a răspuns (pentru Lavinateen123):

big hug nu e bai, scrie-mi oricand ai nevoie de ceva!

| Eufourikul a răspuns:

Sa te bagi in seama cu eiwinking
Doar nu te vor musca, zic eu.
Pace.