| denny_3468 a întrebat:

Cum imi pot adauga un prieten din lista de messenger?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Undeva in josul pagini ai acolo scris '' Add a cont''. Apesi acolo si scrii id respectivei persoane pe care vrei sa o bagi in lista. Apoi apesi netx si gata.happy
Mult succes!winking

7 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Unde vrei sal adaugi?

| kh1ss a răspuns:

Cu grija

| dulcika a răspuns:

Dai clik p add contact(in josul listei) si bagi id repectiv si apoi dai next.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba...nu mai pot adauga deloc... ce sa fac?

| MyKuTzU a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic ce ai putea face, cai aiurea mesu asta deja, sa nu poti uh sa iti bagi prietenii in lita ca zice ca ai despasit nu stiu ce oh go on. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List Later.

| MyKuTzU a răspuns:

Eu mai intleg nimic, am un id nou, vreau sa imi bag pritenii in el si nu ma lasa depasesc 4-5 id scrie ca trebuie sa ast un car de anii ce *** o facut adminu akol. x_x x(,.ii aiurea sa nu poti sati bagi priteniii in lista. oh go on.

| MyKuTzU a răspuns:

Care stie dc nu pot sai mai bag in lista, datii add la laviii_mykutzuu si spuneti si mie care ii problema cu yahoo asta oh go on x(. cai aiurea sa nu pot sa adaug prietenii in lista.;-j