| lovergrl a întrebat:

Cum imi pot aranja bretonul daca am parul drept si breton intr-o parte! Vreau filmuletee!

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Filmuleţe pentru? E greu să urmezi nişte paşi pe care îi citeşti? Dece ai imaginaţie? happy
Depinde de lungimea bretonului. Dacă e destul de lung îl prinzi direct în coada, iar dacă il laşi desprins, îl lasi pe spate şi îl dai cu spuma/fixativ ca să nu revină la forma iniţială.
Poţi s-ăl dai dupa ureche, eventual pui şi o clama, şi o să îţi dea un aer mai office.
Cu ajutorul unei clămiţe, poţi face acel bine cunoscut moţ, doar că, pentru a nu fi prea plictisitor, îi dai o altă direcţie, nu simplu, drept.
Poţi să îl împleteşti, iar dupa, te joc cu codiţa şi o prinzi în diferite locuri, moduri.

Ia pur şi simplu bretonul într.o mână, şi, joacăte cu el. Trebuie să'ţi vină o idee strălucită smug.

kiss.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Cu mare plăcerebatting eyelashes.

| lovergrl explică:

Mersi mult.Te pup