| Ingrid16V a întrebat:

Deci, as vrea sa ma tundbig grin, dar nu stiu >cum:"...Sunt bruneta, am parul mai jos de umeri si breton pe o parte dar nu-mi place deloc >bretonultongue
Nu stiu, peste tot unde m-am tuns nu-mi face bretonul cum vreau eusadadica as vrea sa fie pe o parte ceva in genul "gherutza"cred ca asa se numeste... daca i-as spune asa oare mi l-ar face bine? Parca mi-as face bretonul drept pentru ca l-am mai avut asa, dar chiar nu ma pot hotara! Ce tunsori mai stiti cu breton?thinking
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Pff...Sunt multe tipuri de tunsori; mai bine cauti pe un site specializat un model ce'ti place si vezi denumirea, mai bine ii duci si poza coafezei poate asa va sti...sincer, nici eu nu am auzit de termaneul ala straight face Voi cauta un site pentru tinewinking

4 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Eu am avut breton si sincera sa fiu nu prea imi placea-trebuia sa il tund tot timpul, ba imi statea in ochi.Lasati-l intr-o parte pana creste si apoi prinde-l in varful capoului cu o clama.Mai nou asa se poarta, dar daca vrei ne-aparat cu breton eu nu stiu ce sa zic.

| SayCheesexD a răspuns:

Pai nu stiu depinde si de forma fetei pentru ca bretonul iti poate acoperi fata si poti arata ca si un geam laughing

Si daca vrei bretonul `gherutza` ar fi frumos sa ai parul lung

Eu am avut breton si am regretat ca l`am avut.