| ♥Mady♥ a întrebat:

Cum imi schimb culoarea s fontul la hi5? si cum maresc o poza ca sa o pun pe tot fondul hi5'ului? ast rasp...mulsumesc:*

3 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Dai acolo in stanga... change my skin
Si din alea iti alegi u ce vrei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ns

| Brigi_5231 a răspuns:

Pai dai la modifica aspectul si dai creeaza un aspect de profil si akl iti pui ce poza vre.( da care sa se potriveasca) si daca ii buna poza tiai facut profil cu care poza vreitongue si daca vrei numa` sa-ti schimbi fontu` la hi5 dai modifica aspectu si iti alegi de akl de ase\pect vrei si dai ori exminare ori use this aspect...tongue