| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi schimb numele de pe TPU? Bine, nu vreau sa fac asta acum, in momentul asta, dar daca pe viitor voi vrea sa-mi schimb numele, cum o voi face? Nu stiu daca am ales bine categoria dar in fine oh go on

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la Editare profil (rândul 3), intri în fereastra unde ai scris numele de user (este primul), tastezi noul nume și dai Salvează profilul pentru validare.
Succes.
Categoria este aleasă corect.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

@all
Mulţumesc pentru răspunsuri big grin Acum am văzut şi eu cât de simplu era laughing Cum am zis,nu-mi schimb numele acum, dar în caz ca o să vreau să-l schimb, vroiam doar să ştiu cum laughing vă mulţumesc din nou big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri la 'editare profil' si urmezi pasii e simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti in dreapta la " Intrebarile mele ". Mai sus vezi " Mesaje "...bun, deasupra lui " Mesaje " iti apare " Editare profil ". Ok...deci ai dat.T-i s-a deschis o noua pagina si iti scrie " Nume public (username) star ".Si dedesubt iti apare un spatiu liber, e acolo iti scrii numele dorit! Si dupa ce te-ai scris numele dorit dai mai jos si iti apare " Salveaza profilul " e dai pe acesta.

Hristos a Inviat! Numai bine,
xXxDeeaxXx