| raulfelician a întrebat:

Cum sa-ti convingi parintii sa-ti cumpere jocuri de playstation2 de alea urate?

1 răspuns:
| pascu a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Depinde si ce intelegi tu prin cuvantul urat ( porno, erotic, horror, gore ). cea mai simpla metoda este sa nu ii convingi, pur si simplu le ceri bani de altceva si tu tii pastrezi pana cand poti cumpara jocul respectiv. Din intrebarea ta imi du seama ca nu esti chiar " sarac " daca poti ( sau parinti tai pot ) sa cumperi jocuri de la 80 de lei in sus /bucata. So go for it. Bafta!