| Catrice a întrebat:

Cum îți place sa dormi?

11 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Intinsawinking

| Nemessys a răspuns:

Cu iubi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu capul înspre Nord est

| gemeni6226 a răspuns:

In pijama cu jaluzelele trase, liniste perfecta si mai ales cand vin zile libere si nu trebuie sa pun alarma.

| Celcestietot a răspuns:

Cu gândul la tine

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Dormi cu busola la cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula, adorm inainte a-mi lua o pozitie confortabila., cum ma pun in pat e de parca m-ar fi lovit trenul.

| Endoryus a răspuns:

Are vreun inteles ascuns intrebarea si nu ma prind eu?

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Cine știehee hee

| mastadont a răspuns:

Se știe de ceva vreme că prin poziția în care dormim spunem multe despre noi. De exemplu, cei care dorm ghemuiți pe o parte, cu genunchii aproape de piept, au nevoie de protecție pentru că au anumite frici ascunse, de aceea preferă instinctiv poziția fetală.
Eu prefer să dorm complet dezbrăcat, cu jaluzelele trase pentru a fi întuneric. Poziția mea de somn preferată este întins pe spate, cu mâinile pe lângă corp. Ca să mă pună mai ușor în sicriu dacă mor cumva în somn big grin

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Eu dorm cu frica