| StupidXxLove a întrebat:

Cum iti poti vinde sufletul diavolului in schimbul implinirii unor dorinte?thinking e doar o curiozitatehappy

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ba da ce va inghesuiti sa raspundeti la intrebarile astea de 2 bani.Caterinca ca jumate din ei sunt satanisti si preocupati fara sa isi dea seama de lucrurile negative ale lumii. Vrei sa iti vinzi sufletu diavolului?! Primu pas este sa iti faci rau cu ceva.In mod normal se fac ritualuri cu sange, carne si sperma. Ca sa iti vinzi sufletu nu trebuie decat sa faci un gest prostesc si sa zici ma lepad de Dumnezeu. Tine minte totusi. Dumnezeu va fi mereu cu un ochi pe tine. Ochiul! hahah

| harciog a răspuns:

Ar trebui sa tii cont ca sufletul e suflet iar dorintele ceva trecator.Nu ca as crede in diavol dar nu vad decit pornirea ta spre partea negativa pentru niste timpenii fara nici o valoare odata dobindite.

| ZK a răspuns:

Te ascult.laughing

| faramatania a răspuns:

Poţi să-i vinzi doar partea ideonică, pentru un schimb reuşit.Cum? Citind foarte mult.Succes!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Da-i-l lui Sebastian Michaelis din Kuroshitsuji laughing

| eusicumine_4355 a răspuns:

Si ce ai vrea?

| StupidXxLove explică:

Nu conteaza ce vreau... vreau sa adlu cumhappyma da glumeti sunteti unii