| RAY a întrebat:

Cum mai stați cu?
Banii
sănătatea
iubirea
evoluția voastră evolueaza?

36 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns (pentru GambleR40792):

Ești dependent de jocuri de noroc, ai salariu 3000 RON și stai pe banii părinților?

Îmi era milă de tine, dar tu cu RTK vă cheltuiți banii pe pariuri, băutură, țigări și pe deasupra tu nu dai nici măcar un leu în casa părinților tăi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da!

| GambleR40792 a răspuns:

SADDY SADIO baiatule batut de soarta sunt un dependent de jocuri ce scoate la luna din ele salariul tau frustratel, n-ai tu mintea mea in pariuri baiatule ce isi rupe carca in fabrici, lasa dr tu aruncatul de vorbe la restul si vezi-ti de viata ta nu te foote grija ca eu nu dau de mancare la rate ca ma tin parintii ....stiu te oftici putin dar asta e, tu ramai pe 1500 sa te foota un smecher cu 9 clase ca nu faci norma

| GambleR40792 a răspuns:

Si apropo 2420 sau saddy cum ti-ai ales numele noi, tu n-ai footut o femeie la viata ta la aproape 30 si acum ai un complex cu salariu asta iti ati intemeia o familie, eu iti inteleg supararile dar tu ai probleme grave la cap, iti spun cu mana pe inima, pui niste intrebari de 10 ori sub alta forma dar cu aceiasi inteles, pune dr mana iesi din uleiuri si fiare si incearca sa iti un servici mai decent ca nu mai apuci 65 de ani singur boule

| GambleR40792 a răspuns:

Dintotdeauna n-am suferit omul care arunca cu vorbe si arata cu degetul la altul doar pentru a evada din suferinta proprie si sa se simta zmeu pe moment, nu e problema ta ce fac eu, RAY, BoomWorm din ce traim sau cine ne intretine bulache daca pe tine a ajuns sa te foota grija de x sau y trage pamant peste tine ca esti degeaba pe lumea asta

| oglindasultanului a răspuns:

Ti-am dat eu rapsuns aici ca era mai usor de gasit dupa avatar...
Lume paralela
Mai grav
Noua belea anuala
Hmda, m-am cam ridicat un pic cam prea mult.