| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum poate un barbat/o femeie sa se astepte de la atentie din partea persoanei iubite daca acea persoana iubita a lui/a ei probabil se gandeste la altcineva?

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ca nu are alte optiuni. In mod normal daca nu te iubeste o lasi in pace

| RAY a răspuns:

Barbati alfa nu sunt catekusi si nu asteapta ei atentie din partea unei femei, ce scrii acolo defineste masculi beta catelusi cu care se compromit femeile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te contrazici.
"sa se astepte de la atentie din partea persoanei iubite", parca era normal sa vrei atentie, in cazul de fata.