| ραтяίcία a întrebat:

HeyhappyBaieti cum v-ar placea sa va surprinda iubita voastra? Sau cum v-a surprindeti partenerul/a de viata? Ce v-ar placea sa primiti din partea persoanei iubite?

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pentru inceput, sunt fata.

Pe prietenul meu il surprind doar cu faptul ca e totul pentru mine si ca nu l-as lasa pentru nimic in lume.

Imi ofera iubirea pe care nu am avut-o niciodata si are grija de mine, e cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata.

| Bruninhos a răspuns:

Cum mi-ar place sa ma suprinda iubita?
Cand ajung acasa s-o gasesc goala si cu sticla de bere plina!