| denoovox a întrebat:

Cum pot evita certurile cu iubita?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vi la ea mereu cu un buchet de flori si mai tarziu sau o adormi cu somnifere, daca se cearta du-te afara prefate ca nu e iubita ta si se satura, las-o dracu daca iti bate joc de tine, niciodata sa nu stai dupa o javra

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Paraseste-o.

| LordCristobal a răspuns:

O să îți spun un citat de-al lui Freud:,, Femeile trebuie iubite și nu înțelese".
Daca ai certuri dese cu iubita ar fi bine sa vă despărțiți pentru că asa e felul ei și nu ai cum sa o schimbi.
Sau daca insiști neaparat să nu te mai certi cu ea nu o mai contrazice deloc.
Dar eu zic mai bine să îți cauți alta partenera.