| Ingrid16V a întrebat:

Bunabatting eyelashes Am o intrebarelaughing Cum pot evita certurile cu prietenul meu thinking sad Suntem impreuna de mai bine de 1 an jumatate si ne certam continuu sad Din orice, orice...Nu stiu ce pot face thinking

Multumesc :*
Dau funditawinking

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai solutia este urmatoare: da-i papucii... asa e cel mai binewinking am avut si eu o relatie cartareata si am tras-o de par cam 2 ani si cand s-a terminat si am intrat intr-o relatie "normala" a fost minunat!

| SmileJust4You a răspuns:

Uite, eu zic ca este ceva neinregula, mai ales daca nu tu pornesti certurile, nu? E clar ca este ceva cu el.Eu zic sa vorbiti, sa-l intrebi dc se poarta asa, astfel o sa sfarsiti rau! Stiu, ca pare usor de zis si cam greu de facut, dar prin comunicare se rezolva totul.

| Ingrid16V explică (pentru SmileJust4You):

Nu doar el porneste certurile happy Ci si eu, chiar de multe ori thinking Pare ciudat dar asa e laughing

| yoyobelly a răspuns:

Altul...