| anaana2323242 a întrebat:

Cum pot face sa fiu popular pe youtube? Adica sa am multi abonati..si multi care sa se uite la videouri..Am vazut la altii, au un video cu 300 views..si au vreo 500 like..Cum pot face sa am la fel?

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

Exact.fa cu justin bieber...eu cred ca am peste 1000 de abonatiwinking

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Fa videoclipuri cu trupe, cantareti, cantarete care stii ca le plac adolescentilor, copiilor. de exemplu : selena si justin, lala band. Fii creativa, incarca videoclipuri cat mai multe!winking

| SWAGGER a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Exact.fa cu justin bieber...eu cred ca am peste 1000 de abonatiwinking

| ombladon a răspuns:

Vizionarile se actualizeaza la 1 zi parca, daca 1000 de oameni vizioneaza clipul intr-o zi o sa ai cam 300 view, asta pana se actualizeaza si ti le arata pe toate, lik-urile se actualizeaza automat, deoarece nu poti da mai mult de 1/zi la acelasi clip iar ca sa ai multe view, treebuie sa ai clipuri mai interesante.