| IamJoKeR a întrebat:

Cum pot folosi aplicația tinder pentru a cunoaște persoane noi? Am auzit de la fete ca e gratuit si socializeaza cu multe persoane dar eu nu pot, nu imi gaseste nicio compatibilitate si am vazut ca am un like dar e cenzurat si daca vreau sa vad cine este ma trimite către o metoda de plata. Cum pot folosi gratuit aplicația si sa am si eu meciuri?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar fi bine să cauți meciuri pe teren plat, la tine în oraș.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Daca esti fata o sa gasesti multi baieti dispusi sa te foloseasca insa daca esti baiat o sa gasesti ori fete cu diverse probleme, ori boti laughing
Eventual o sa-ti dea mesaj un bot si tu ca un om fericit (caci l-a contactat o fata) o sa dai bani pentru varianta premium.

Nu e cine stie ce algoritmul asta. Fac si ei un ban.

| Plato a răspuns:

Poti sa folosesti gratuit, dar iti pune multe interdictii.
Aplicatiile alea sunt o prostie, oricum niciun om serios nu sta pe acolo, deci slabe sanse de nu stiu ce relatie.

| IamJoKeR explică (pentru Plato):

Fosta mea are acum aproape 170 de compatibilități, mi-aș fi dorit să fiu fată poate găseam pe cineva pana acum?

| Plato a răspuns (pentru IamJoKeR):

Pe "cineva" gaseste oricine. Relatii de 2 lei sunt la toate colturile.