| Power_Tonny_1984 a întrebat:

Cum pot folosi o camera video Samsung hmx h300 full hd 30 x optical zoom ca webcam? am vazut ceva ca as avea nevoie de usb streaming dar nu e in setari la camera. Se poate donwloada un driver sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite un e-mail celor de la Samsung ( de preferinta, in limba engleza), si adreseaza-le intrebarea ta. Adresa de e-mail, a celor de la Samsung, o poti afla accesand site-ul lor oficial.

| Power_Tonny_1984 explică:

Vreau sa o folosesc ca si o camera web. De exemplu vreau sa o folosesc pentru skype, messenger. Cand conectez cablul usb al camerei la calculator pot accesa doar datele din ea ca si cum as conecta un telefon.