| Anablondyi a întrebat:

CUm pot pune in power poin 2007 o melodie din comp si sa cante in tot timpul prezentarii? fara sa dua eu clickthinking stie cineva? cine imi zice are funda:*

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Mult succes
http://paurelian.wordpress.com/......owerpoint/

1 răspuns:
| deea_6304 a răspuns:

Pai eu ti-ai recomandta o varianta nu complicata dar o sa dea rezultate : 1. pentru inceput convertesti melodia dorita in WAV; 2. deschizi ppt-ul, dai la animation si dai la transition sound... apoi other sound si iti alegi melodia dorita, dar atentie! trebuie sa fie convertita! cam atat! mult succes!happy