| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa conving pe mama sa imi ia un telefon? fiindca am avut unul si s-a stricat care a costat vreo 700 lei si vreau unu cu 850 lei. I-am tot spus ca il cumpar din banii mei fiindca am strans deci ajutati-mabig grin va rog

Răspuns Câştigător
| Barbă a răspuns:

Momentan ai telefon?
daca nu, incearca sa faci ceva de genul:
pleaca intr-o zi de acasa(cand parintii nu's acasa laughing) si pleaca la niste prieteni(sau undevalaughing). cand te intorci acasa, daca te-ai certat, spune-le ca nu le-ai putut spune ca ai plecat deoarece nu ai avut un telefon straight face
rolling on the floor
winking
si...te descurci de aici
funda?(ar fi prima tongue-poti verifica si profilul daca vreiwinking )

1 răspuns:
| touran a răspuns:

Nu stiu,si eu patesc la fel de multe ori dar de fiecare data ma fac milog, dar la mine nu mama e problema ci tata, am banii stransi dar nu ma las sa-mi i-au lucrul dorit, fate trist cateva zile ca si cum nai mai avea pofta de viata:d cand o sa te vad asa zic eu poate o sa te lase sa-ti ei, succes!