| Cretakeritza a întrebat:

Am un telefon stricat si vreau sa imi cumpar altul ce fac cu el?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Intreaba-ti cunostintele, prietenii poate vreunul il vrea.Sunt care colectioneaza piese sau anumite componente ale lui(carcasa, etc) Daca nu e nimeni interesat du-l la un centru special de colectare, in nici un caz nu-l arunca la cosul de gunoi.Este periculos pentru sanatatea oamenilor emitand radiatii.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Cu telefonul stricat poti sa-l arunci, poti sa-l pastrezi, sau poti sa-l repari si dupa aceea sa il vinzi
succes, sper ca te-am ajutat

| Cretakeritza explică:

Pai este Samsung

| NobodyHeree a răspuns:

Il arunci laughing

| Budescu_Maria_1956 a răspuns:

Daca este stricat si nu se mai poate repara il arunci si iti iei altul nou.