| amaadina a întrebat:

Cum pot sa copiez date din calculator pe un CD cu ajutorul programului Nero?

2 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Presupunand ca ai Nero deja instalat, trebuie doar sa introduci cd/dvd-ul in unitatea optica apoi sa lansezi programul NERO-dai click pe make a data disk-ADD(pentru a adauga ceea ce vrei pe cd/dvd)-BURN, astepti sa se scrie si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la make data disc, CD... in fereastra care iti apare dai add la fisierele pe care vrei sa le copiezi...next...selectezi viteza si inca ceva. Si restul nu mai stiu ca nu mai am nero.