| cosmynn a întrebat:

Cum pot sa devin un jucator mai bun la fotbal? eu zic ca joc destul de bine... dar as vrea sa devin mai bun

Răspuns Câştigător
| sk8punk a răspuns:

Nu conteza doar viteza ci si puterea, rezistenta plus ca un bun jucator se antreaza la toate capitolele

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In fotbal ceea ce conteaza cu adevarat este viteza ...antreneaza-te la asta, si o sa ajungi un bun jucator

| Robi1221 a răspuns:

Pai iti trebuie putina viteza incearca sa faci scheme sa fi calm la fiecare maci si antreneazate mult