| AnaEindragostita a întrebat:

Cum pot sa fac inimioare sau semne la mess sau la hi5? plz funtitzawinking

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Http://smileyjungle.com/ astea pentru hi5:>

28 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu se face inimiore
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie `sa cauti pe net scrie asa :cum pot face inimioare din semne si vezi ca iti da da poplove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine e foarte usor stiu de la6 ani si acum am 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ft usor poti fashe...:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet! I just got 365 FarmVille Cash for FREE!

>> http://www.fb-cash.square7.de/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagate pe syteuri la net ca o sa ai super fainewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea sa stiicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba`laughing Voi ziceti ca stitilaughing Ca e simplu`oh go on! Da de ce nu spnetihee hee!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, toti va dati in spectacol cu tot ce stiti voi, dar mi mi se pare ca nu stiti nimic...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)rolling on the floorati auzit de copy pastelaughing
simplu rolling eyes... daca vezi la cineva inimioara dai clik dreapta si iti apare copy si la nume sau in fn unde vrei tu sa folosesti dai pastehappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inimioare se fac asa doamne :X:XX:X:X:XX:X:X:X
daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la numele altora de la hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi frate nu stii macar atata inimioara pe mess se face asa :X si intra si uh pe un site si vei vedea acolo multe semne de hi5 si dai copy si o pui unde vrei si apoi dai paste oricine stie laughing)laughing) ori cat de prost ai fii tot stiilaughing)rolling on the floor

| ralukss a răspuns:

Pai se poate si asa

| NyKoLe25 a răspuns:

Eu pot sa fac numai cand vorbesc cu cineva la mess dar cand e sa imi scriu numele si dau imi apare niste patrate tampite plzz ajutati-ma va rog:X

| Bibi_8696 a răspuns:

♥ ♥ ♥. Sper ca te-am putut ajuta. Si pentru. ceilalti ":X" Nu e inimioara laughing. E un emoticon. Filozofie. rolling on the floor)

| Byuu_4849 a răspuns:

Pai in primul rand pentru a face inimiare tii apasat pe alt si pe 3 din dreapta tastaturii cam asa♥...pentru a face alte semnificatii tot alt dar de data asta poti baga coduri de ex:: alt 1 2 3 4 5, sau alt 243 de ex pui nr la nimereala. Sper ca te-am ajutat... fundita?:X ☻♥

| Veysy a răspuns:

Pai faci asa love struck si am un program cu emoticoane daca vrei ia id meu ca sa ti-l dau pup dulce... fundita?

| bianca_7767 a răspuns:

Daca u sti de la 6...atunci eu stiu de la 1 lun'a!:p

| greenaple123 a răspuns:

Dai la start-all programs-accesories-sistem tools si caracter map acolo le agsesti pe toate tongue

| greenaple123 a răspuns:

Dai la start, all programs-accesories-sistem tools si caracter map acolo le gasesti pe toate. tongue

| catabubu a răspuns:

Nu stiu asta kut si eu pup

| sergiu_2318 a răspuns:

Pui un < si pe urma un 3 si iti iese

| alllesia a răspuns:

Apesi intai alt si apoi pe 3-ul din dreapta tastaturii♥. merge sigurbig grin