| AndreeaRullz a întrebat:

Noi eram 2 prietene nedespartite, pana ea s-a imprietenit cu alta fata care nu ma suporta.De atunci nu mai prea vb cu mine, sta numai cu ea.Aceasta fiindca ma uraste spune chestii despre mine bunicii mele si eu cand ii spun ei nu ma crede. zice ca am inteles gresit.Deci va rog spuneti-mi ce sa fac in afara de "sa vb cu pr mea"pentru ca ma ia cu texte in favorea ei...

3 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Exact asa am patit eu(in afara de faza cu bunica).
A facut asa pana ne-am despartit. Si acum eu mi-am cautat prietenii noi, caldura si am gasit acolo unde ma asteptam mai putin. Deci iti zic ca si ღ•º°"˜¨MaDaLyNa¨˜"°º•ღ are dreptate foarte multa.
Fa-te ca nu-ti pasa si vei uita, ea nu a fost prietena adevarata.

Stiu ca tu meriti mai mult. Pup.

| JustMusic a răspuns:

Stiu prin ce treci dar imi pare rau sa iti zic dar daca ea stia ca fata te uraste nu ti-a fost prietena adevarata sfatul meu ar fi sa te imprietenesti cu altcineva si in care sa stii sigur ca ai putea sa ai incredere

Răspuns utilizator avertizat