| DianaIsHere123 a întrebat:

Cum pot să fac pe Facebook ca cei pe care nu îi am la prieteni să-mi poată da like la poza de profil?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Seteaza tot ce postezi ca Public. Daca le place ce postezi iti vor da like daca nu ....asta e.Astepti.

| Didishorr a răspuns:

Te duci la setari si acolo dai pe Cine poate sa-mi vada lucrurile? apoi dai pe Public si gata. Toata lumea iti poate vedea pozele si da like.

| MikiRozy a răspuns:

Te duci la setari, dai la confidentialitate si selectezi la "Cine poate să-mi vadă lucrurile?" PUBLIC. si Oricine iti poate da like si la poze si la stari happy

Bafta.